لینک مستقیم فایل*371-كنترل ایمنی و پایداری سد بتن غلتكی (RCC جگین با استفاده از تحلیل دینامیكی تاریخچه زمانی*

|mzq34030438
با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل 371-كنترل ایمنی و پایداری سد بتن غلتكی (RCC جگین با استفاده از تحلیل دینامیكی تاریخچه زمانی قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

مشخصات نویسندگان مقاله کنترل ایمنی و پایداری سد بتن غلتکی (RCC جگین با استفاده از تحلیل دینامیکی تاریخچه زمانی

محمد اسماعیل نیاعمران - عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان
حامد مهدیلو ترکمانی - کارشناسارشد سازه، شرکتژیان، تهران


چکیده مقاله:

سدمخزنی جگیناولین سد بتنی غلتکیRCC) در ایران می باشد که مورد بهره برداری قرار گرفته است، لذا باتوجه به کمبود تجربه در ایران برای ساخت، بهره برداری و رفتارسنجی این نوع از سدها، کنترل ایمنی و پایداری آن از اهمیتبسزاییبرخوردار است. در این تحقیق، از تحلیل استاتیکی و دینامیکی (تاریخچه زمانی) برای کنترل پایداری سد جگین استفاده شده است. نتایج نشان می دهد که سد جگین از لحاظ پایداری و ایمنی در شرایط خوبی قراردارد و این سد در برابر بارهایاستاتیکی و دینامیکی پایدار و ایمن می باشد


کلیدواژه‌ها:

سد جگینRCC تحلیل استاتیکی - تحلیل دینامیکی - کنترل پایداری


نحوه استناد به مقاله:

در صورتی که می خواهید در اثر پژوهشی خود به این مقاله ارجاع دهید، به سادگی می توانید از عبارت زیر در بخش منابع و مراجع استفاده نمایید:


اسماعیل نیاعمران, محمد و حامد مهدیلو ترکمانی، ۱۳۹۱، کنترل ایمنی و پایداری سد بتن غلتکی (RCC جگین با استفاده از تحلیل دینامیکی تاریخچه زمانی، نهمین کنگره بین المللی مهندسی عمران، اصفهان، دانشگاه صنعتی اصفهان


در داخل متن نیز هر جا که به عبارت و یا دستاوردی از این مقاله اشاره شود پس از ذکر مطلب، در داخل پارانتز، مشخصات زیر نوشته می شود.
برای بار اول: (اسماعیل نیاعمران, محمد و حامد مهدیلو ترکمانی، ۱۳۹۱)
برای بار دوم به بعد: (اسماعیل نیاعمران و مهدیلو ترکمانی، ۱۳۹۱)